Bukiet mieszany w kolorystyce czerwonej

Strona główna>Okazje Specjalne>Wybór kwiaciarni - kwiaty Czerwone> Bukiet mieszany w kolorystyce czerwonej
Bukiet mieszany w kolorystyce czerwonej

Bukiet mieszany w kolorystyce czerwonej

Nasza kwiaciarnia przygotuje przepiękny bukiet w czerwonej tonacji, składający się z najświeższych kwiatów sezonowych i nie tylko.
UWAGA - zdjęcie bukietu, jest zdjęciem przykładowym. Finalny produkt będzie różnić się od pokazanego ale będzie równie piękny lub piękniejszy:):)

75,00 PLN


Koszt dostawy : ???

Kochani Klienci, ze względu na stan wyjątkowy, w którym się znaleźliśmy, nasza kwiaciarnia internetowa musi zmienić zasady działania. Ponieważ, dostęp do kwiatów jest ograniczony, nie możemy zapewnić pełnego asortymentu, który, zawsze dla państwa dysponowaliśmy. Nie zmienia to jednak faktu, że te kwiaty które mamy i udalo nam się kupić są świeżutkie i najlepszej jakości oraz to że nadal układamy je z największą starannością i zgdonie z najnowszymi trendami:)

              Zamawiając w naszej kwiacarni, można było wybrać bukiet i ufać nam, że taki bukiet ze zdjęcia wykonamy, jednak tym razem musimy Was prosić o jeszcze większą dozę zaufania...zaufanie to polega na tym, że wybierając jedynie budżet na bukiet oraz jego kolorystykę, musicie nam zaufać, że bukiet który sami skomponujemy będzię po prostu piękny....tyle i o aż tyle Was prosimy, zaufajcie nam. Klienci, którzy już wcześniej u nas zamawiali, znają nas i ufają – tu raczej prośba do nowych klietnów, którzy trafiają do nas po raz pierwszy...:) kochani jesteście w dobrych rękach:)