Strona główna>O nas

Kochani Klienci, ze względu na stan wyjątkowy, w którym się znaleźliśmy, nasza kwiaciarnia musi dostosować sie do nowych warunków. Czasami nie wszystkie w danej chwili kwiaty są dostępne dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość. BĘDZIEMY BARDZO SIĘ STARAĆ ABY WYBRANY PRZEZ WAS BUKIET WYGLĄDAŁ JAK NA ZDJĘCIU ALE CZASAMI PO PROSTU NIE DA SIĘ KUPIĆ KONKRETNYCH GATUNKÓW. Mimo, że będziemy mieli utrudniony dostęp do niektórych kwiatów to obiecujemy, że Wasz bukiet będzie jak najbardziej zbliżony wyglądem do tego na wybranym zdjęciu, będzie sie zgadzał cenowo oraz to, że będzie to najpięknieszy bukiet, który uda nam się ułożyć:) Nasz priorytet to świeżę kwiaty ułożone w piękny bukiet :)

 

Dane do przelewu:

HanaH Maciej Połoński

ul. Nowatorów 23

80-298 Gdańsk

nr konta mBank:

20 1140 2004 0000 3202 8229 3088

w tytule: Kwiaty dla .... (imię i nazwisko odbiorcy kwiatów) - prosimy o przestrzeganie tytułu przelewu, dopisujemy TYLKO imię i nazwisko odbiorcy kwiatów

 

dla przelewów zagranicznych:

IBAN:
PL

Kod SWIFT mBanku to: 

 

Jeżeli chcesz zapłacić w Walucie obcej,

zapraszamy do dokonania płatności poprzez paypal, nasz adres:

informacje@hanah.pl

 

 

     Nasza kwiaciarnia istnieje na rynku florystycznym od 21 stycznia 2005 roku. Przez te lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dzięki zaufaniu i coraz większej ilości zadowolonych klientów, postanowiliśmy wyjść na przeciw zapotrzebowaniu i stworzyć kwiaciarnię, która będzie dostępna nie tylko dla klientów z Gdańska ale i z całej Polski i świata.


          Kwiaciarnia HanaH zajmuję się wysyłką kwiatów pod wskazany adres na terenie trójmiasta oraz okolic

 

     Gwarantujemy świeżość naszych kwiatów oraz to,

że zostaną one ułożone według najnowocześniejszych trendów florystycznych


 


 

     W naszej kwiaciarni pracują wyłącznie bardzo miłe i utalentowane florystki, które zawsze dobrze doradzą i pomogą w wyborze. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliowści lub własne sugestie odnośnie dostawy czy rodzaju i wielkości kwiatów, prosimy dzwonić na jeden z podanych numerów. Napewno pomożemy.

 

tel. stacjonarny (58) 350 83 79

tel. komórkowy 789 213 716

 

można też do nas napisać: zapraszamy do zakładki "kontakt" lub zamowienia@hanah.pl 

 

Zapraszamy

 

Poniedziałek - Sobota

08:00 - 18:00

 

Niedziela

10:00 - 15:00

 

 

HanaH Maciej Połoński

ul. Nowatorów 23

80-298 Gdańsk

NIP 583 140 205

REGON 521 583 870