Strona główna>Kontakt

 

Telefony:

+48 58 350 83 79

lub

+48 789 213 716

 

 

e-mail:

informacje@hanah.pl (odpowiedź max w 2dni)

zamowienia@hanah.pl (odpowiedź max 1 dzień)

 

 

Adres kwiaciarni:

Kwiaciarnia HanaH

ul. Nowatorów 23

80-298 Gdańsk

 

Zapraszamy

Poniedziałek - Sobota

08:00 - 18:00

Niedziela

10:00 - 15:00

 

 


Nasza internetowa kwiaciarnia systematycznie się rozwija i poszerza zakres swoich usług. Doręczamy błyskawicznie zawsze świeże kwiaty do klientów z miasta Gdańsk. Za skomponowanie każdego bukietu w zgodzie z obowiązującymi trendami florystycznymi odpowiadają doświadczone i wykwalifikowane florystyki, na bieżąco poszerzające swój repertuar. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości nasze utalentowane florystyki doradzą Państwu najlepsze w danym przypadku rozwiązanie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny na jeden z podanych numerów.

Dostarczamy świeże kwiaty na każdą okazję. Proponujemy oryginalne i pełen wdzięku bukiety dopasowane do indywidualnej uroczystości, wydarzenia na przykład: urodziny, imieniny, zaręczyny czy gotowe kosze kwiatowe najlepiej oddające uczucia, którymi darzymy naszych najbliższych. Dla ułatwienia Państwu zadania przygotowaliśmy wiele gotowych wzorów bukietów dostosowanych do okoliczności, lecz każdy nasz klient ma także możliwość samodzielnego skomponowania swojego wymarzonego bukietu.

Interesującą nowością wprowadzoną do naszej oferty są kosze delikatesowe. Nasz kurier kwiatowy na terenie miasta Gdańsk oraz reszty Trójmiasta pracuje dla Państwa przez 7 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin popołudniowych. Rozszerzając do tego stopnia godziny naszej pracy, wyszliśmy naprzeciw zgłaszanych przez klientów sugestii. W ten sposób macie Państwo pewność, iż kurier kwiatowy doręczy na czas bukiet pod wyznaczony adres.