Strona główna>Aktualności

Październik 2014

w budowie...

Wrzesień 2014

w budowie...

Sierpień 2014

Zakochani są wśród nas....oj są:) Wszystkim naszym zakochanym życzymy szczęścia na nowej drodze życia:)!


Lipiec 2014

Dla nowożeńców jak zawsze dużo słońca, pogody ducha nacodzień i uśmiechu...będzie dobrze!;);)


Czerwiec 2014

Mamy zaszczyt poinformawać, że od czerwca 2014 roku rozpoczeliśmy współpracę z Hotelem Sheraton w Sopocie, z czego jesteśmy niezmiernie dumi:) Skłania nas to również do jeszcze ciężej lecz nie mniej jednak przyjemnej pracy:)


Maj 2014

w budowie...

Kwiecień 2014

w budowie...

Marzec 2014

w budowie...

Luty 2014

w budowie...

Styczeń 2014

Niech nam ktoś powie, że jego Babcia nie ucieszyłaby się z pięknego bukietu od Wnuczków...:) NIE WIERZYMY!:)

21 styczeń Dzień Babci

22 Styczeń Dzień Dziadka

 

Grudzień 2013

Czy te stroiki nie mówią same za siebie.....Zapraszamy do naszej kwiaciarni, na naszą stronę "sklep on-line" albo do Centrum Handlowego Auchan w terminie 20-23 grudzień (koło TupTusia) tam też będzie nasze stoisko z stroikami światecznymi!


Listopad 2013

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwo bardzo nietypowe i eleganckie kompozycję na cmentarz z okazji Święta Zmarłych. Zapraszamy, napewno któryś przypadnie Państwu do gustu


Październik 2013

Przygotowania do Święta 1 listopada ruszają pełną parą...


Wrzesień 2013

Wrzesień to spokojny miesiąc, trochę ślubów, trochę urodzin ale już zaczynamy myśleć o nadchodzącym święcie listopadowym i jesieni

..

 


Sierpień 2013

Latem głównym naszym zajęciem są Ślubu i cała ich oprawa:) Wszystkim nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!!!


Lipiec 2013

Latem głównym naszym zajęciem są Ślubu i cała ich oprawa:) Wszystkim nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!!!

 

Czerwiec 2013

Mamy zaszczyt poinformować, że w tym miesiącu odbyły się 4 duże imprezy z udzialem naszej kwiaciarni:

1. W dniu 5 czerwca zawisła wiecha na budynku Centrum Biurowe Neptun we Wrzeszczu, którą wykonała nasza kwiaciarnia. Punktem kulminacyjnym uroczystości było zawieszenie taj właśnie wiechy przez Prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza oraz Prezesa Hines w Polsce – Mieczysława Godzisza.


 

2. W dniu 19 czerwca 2013 nasza kwiaciarnia miała zaszczyt udekorowania garderoby BON JOVI! Koncert odbył się w Gdańsku na PGE Arenie i został zorganizowany przez agencję MJM Prestige

Prawdziwy rock and roll, chwile wzruszeń i niesamowita, biało-czerwona oprawa koncertu, który obejrzało ponad 30 tysięcy osób – taka była pierwsza wizyta w Polsce zespołu Bon Jovi.


 

3. Po prawie 50 latach przerwy, Fundacja CREDU reaktywowała sopocką tradycję dekorowania aut. W pięknej scenerii Hipodromu, jako impreza towarzysząca zawodom konnym CSIO 2013, zaprezentowane zostały pojazdy z różnych epok i krajów. W tych dniach było można obserwować ich niezwykłą przemianę we florystyczne dzieła sztuki. Nasza kwiaciarnia miała zaszczyt dekorować piękną turkusową Damę "Pobiedę" w gustowny kapelusz z kwiatów!


4. W czerwcu nasza kwiaciarnia również miała zaszczyt udekorować miejsce zawieszenia Tablicy upamiętniającej ofiary bezpieki na ścianie budynku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na ul. Okopowej 9 w Gdańsku 

Maj 2013

jak mamy Maj to tylko myślimy o naszych i Waszych mamach:)

Mamo, mamo, cóż Ci dam...

Jedno serce tylko mam...


 

Kwiecień 2013

Święta Wielkiej Nocy w tym roku przypadły na przełomie Marca i Kwietnia i różniły się tym od poprzednich że tym razem mogliśmy lepić ze śniegu Zajączki!

Z okazji Świąt wszystkim życzymy zdrowia, uśmiechu i pogody ducha!


 

Marzec 2013

8 marca to Dzień Kobiet, który mężczyzna nie skusi się i nie kupi swojej żonie, córce, mamie, sąsiadce kwiatka z tej okazji?:) Odpowiadamy: Bardzo niewielu!;) Panowie dopisali i w tym roku, a liczba wysyłek kwiatowych zrealizowana przez naszą kwiaciarnię pobiła nasze najśmielsze oczekiwania:) dziękujemy, dziękujemy:)

 

Luty 2013

Drugi miesiąc w roku to dla kwiaciarni czas wzmożonej pracy. Walentynki, które przypadają jak co roku 14 dnia tego miesiąca to czas kiedy nasza kwiaciarnia zmienia się w czerwone i pełne miłości miejsce - symbolem tego dnia jest czerwona róża, która wyraża miłość w jej najczystszej postaci.

Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za coroczne odwiedziny i oczywiscie zapraszamy częsniej:)

HITem Walentynek 2013 roku był bukiet:


 

Styczeń 2013

Pamiętajmy o swoich kochanych BABCIACH I DZIADKACH - ich dzień to 21 i 22 stycznia!

babcia


 

Sylwester 2012/2013

Z okazji Nowego Roku składamy serdeczne życzenia szczęścia, radości i zdrowia wszystkim naszym klientom. Niech następny rok będzie również tak udany, a nawet lepszy!:)

Życzą dziewczęta z Kwiaciarni HanaH:)

sylw

 

 

 

Grudzień 2012

Święta, Święta, Świeta!:) Zapraszamy do kwiaciarni oraz na nasze stoisko świąteczne w Auchan Gdańsk (koło tuptusia).

stroik

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym klientom Zdrowia, Szczęścia i Pomyślności!:):):)


Listopad 2012

Listopad to czas bardzo spokojny dla kwiaciarni, dzięki temu możemy się dobrze przygotować na grudniowe szaleństwo:) Zapraszamy już pod koniec Listopada po stroiki, kompozycje i upominki z okazji Mikołajek 6 Grudnia.


Październik 2012 

Październik to miesiąc, w którym przygotowujemy się na najważniejsze święto Jesieni - Wszystkich Świętych.

W tym roku przygotowaliśmy kompozycje, które powinny przypaść do gustu tradycjonaliście ale i osobie, którą nudzą "zwyczajne stroiki". Stawiamy na jakość i indywidualność, dlatego każda nasza kompozycja wykonywana jest tylko w 1 egzemplarzu.

Zapraszamy

kompozycja 1 Listopad

 

Wrzesień 2012

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza kwiaciarnia udekorowała garderobę zespołu IL DIVO w kwiaty doniczkowe. Koncert IL DIVO odbył się w Gdańsku na Ergo Arenie 11 września 2012r. Organizatorem koncertu była agencja MJM Prestige

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza kwiaciarnia udekorowała garderobę pani Jennifer Lopez w dwa tuziny białych róż, kwiaty doniczkowe m.in storczyki oraz świece wraz z świecznikami, oczywiście wszystko w kolorze bieli, wg życzenia JLo:) Koncert Jennifer Lopez odbył się w Gdańsku na PGE Arenie 27 września 2012r. Organizatorem koncertu była agencja MJM Prestige

JLo

Garderoba JLo

Garderoba JLo

 

Sierpień 2012

Latem głównym naszym zajęciem są Ślubu i cała ich oprawa:) Wszystkim nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!!!

 

Lipiec 2012 - Śluby,  śluby..

Latem głównym naszym zajęciem są Ślubu i cała ich oprawa:) Wszystkim nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Czerwiec 2012 - Dzień Taty

Czerwiec to przede wszystkim Dzień Taty -- 23 czerwiec -- z tej okazji przygotowaliśmy specjalną oferte, która mamy nadzieje wywoła uśmiech na twarzy naszych Tatusiów:)

tata

 

Również w czerwcu mieliśmy zaszczyt przygotować kwiaty dla menagerek z UEFA Euro 2012, podobo Panie były zachwycone;)

uefa

 

 

Maj 2012 - Dzień Mamy

Dla wszystkich Mam życzymy wszystkiego najlepszego, przedewszystkim zdrowia i uśmiechu na codzień!:)

 

Kwiecień 2012 - Święta Wielkanocne

Święta Wielkanocne to nasze ulubione święto, żonikle, tulipany, hiacynty rozweselaja czas po szarej i długiej zimie. Pracy na te święta było co nie miara, ale najważniejsze że wszsytkie stroiki przypadły naszym kochanym klientom do gustu:)

jajko

 

Marzec 2012 - Dzień Kobiet 8 marca

Dzień Kobiet to czas kiedy kwiaciarnie pracują pełną parą, a tulipany to kwiaty pierwszej potrzeby:) Ponownie chciałybysmy podziękwać wszystkim klientom za zamówienia i obecność :) Było wspaniale!:)

tulipan

Również w marcu 2012 mieliśmy zaszczyt sponsorować kwiaty dla naszych najpiękniejszych studentek AWF z całej Polski.

GRATULUJEMY wszystkim Miss!:)

miaa

 

Luty 2012 - Walentynki

ufffff Walentynki 2012 już za nami:):):) Bardzo dziękujemy za wszystkie zamówienia, a przedewszystkim za ZAUFANIE:) Bardzo staraliśmy się aby każdą z prawie 100 wysyłek doręczyć na czas, UDAŁO SIĘ:)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym stałym i nowym klientom, polecamy się na przyszłość!

róże

 

Styczeń 2012

21-22 stycznia w Hali Widowiskowo- Sportowej AWFiS w Gdańsku, podczas Targów Ślubnych nasz partner: Salon Sukien ślubnych Lisa Ferrera prezentował swoją ofertę sukien, a my dzięki ich uprzjemości mogliśmy zaprezenować nasze kompozycję z kwiatów na ten wyjątkowy dzień, bardzo dziękujemy Liso Ferrero;) więcej informacji: http://www.lisaferrera-trojmiasto.pl/public/page/44/Relacja_z_targow.html

lisa

l

 

Grudzień 2011

W tym miesiącu odbył się dwa razy nasz Wernisaż Bożonarodzeniowy, pierwszy 2-4 grudnia, drugi 16-18 grudnia. Cała impreza odbyła się w Galerii Centrum Handlowego AUCHAN w Gdańsku.

Bardzo dziękujemy naszym stałym klientom za liczne przybycie oraz zapraszamy nowo poznanych do naszej kwiaciarni:)!

Zaproszenie

wernisaż

we

we

wer